UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокурор Хмельниччини особисто вручив підозру адвокату щодо корупційних правопорушень

Зловмисник на свій розсуд, підробляючи документи, "пристроїв" шість квартир та будинок із земельною ділянкою

Прокурор Хмельниччини особисто вручив пі…

Прокурор Хмельницької області повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційних правопорушень, що спричинили збиток на суму понад 6 млн грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Сьогодні, 13 лютого 2019 року, прокурор Хмельницької області Олег Синишин одному із адвокатів регіону повідомив про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366 - службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, ч.2 ст.364-1 - зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки, чч.1,3,4 ст.358 - підроблення офіційних документів, у тому числі вчинене повторно, використання підроблених документів ККУ.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, яке за процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури здійснюється слідчим відділом Хмельницького відділу поліції ГУНП в області, встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одній із банківських установ, від імені начальника відділу банку склав ряд завідомо неправдивих офіційних документів - листів з проханням зняти заборону відчуження нерухомого майна, які підписав, завірив печаткою та надав нотаріусам.

Цю ж злочинну діяльність, пов'язану із незаконними оборудками з нерухомістю, зловмисник продовжив навіть звільнившись із займаної у банківській установі посади. На підставі підроблених листів приватними нотаріусами із державних реєстрів вилучено відповідні записи.

В результаті таких неправомірних дій колишнього службовця банку, шість квартир та житловий будинок із земельною ділянкою заставною вартістю понад 6,2 млн грн, які перебували в іпотеці банку для забезпечення виконання кредиторами грошових зобов'язань за отриманими ними кредитами в розмірі понад 4,5 млн грн, були відчужені власниками на користь третіх осіб.

Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов'язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин злочинів та завершення досудового розслідування.

Нагадаємо, наприкінці січня на Хмельниччині затримали депутата міської ради за спробу підкупу начальника відділу Управління захисту економіки ГУНП в області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook