Прокуратура виявила численні махінації з землями Хмельницького району

Грубі порушення при використанні земель водного фонду виявлені прокуратурою області
Depo.
22 червня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua
Прокуратура виявила численні махінації з землями Хмельницького району
Прокуратура виявила численні махінації з землями Хмельницького району

Про чергові виявлені факти кримінальних правопорушень при розпорядженні землями повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, передає Depo.Хмельницький.

Зокрема встановлено, що земельні ділянки загальною площею 22,5 га, розташовані за межами населених пунктів Шаровечківської сільської ради, майже 10 років використовувались незаконно. Ці землі були передані у власність та користування шістьом особам для сінокосіння і випасання худоби, ведення фермерського господарства, товарного сільгоспвиробництва. Проте, як вказують дані Публічної кадастрової карти, зазначені землі фактично зайняті водними об’єктами (ставками), що свідчить про нецільове використання та спричинило їх виведення із сільськогосподарського обороту.

Також з’ясовано, що службові особи іншої сільської ради Хмельницького району підробили три державні акти на право власності на земельні ділянки водного фонду загальною площею 1,74 гектара, які розташовані у межах прибережної захисної смуги р.Південний Буг у м.Хмельницький, а отже право на розпорядження цими землями має лише міська рада.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудове розслідування в обох провадженнях здійснює територіальне відділення поліції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та