ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура не дала колишньому керівнику віджати з рідного держпідприємства півмільйона

Екс-посадовець хотів стягнути з колишнього місця роботи 435 тисяч гривень за начебто затримку з розрахунком при звільненні
Depo.
10 червня 2015 10:02
ФОТО: depo.ua

За попереднім рішенням міськрайсуду дочірнє підприємство ДАК “Хліб-України”  мало сплатити екс- керівникові середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні. У звязку з банкрутством, борг чоловіку заплатили фактично за п’ять років, повідомляє Хмельницький.depo.ua посиланням на прес-службу облпрокуратури.

 

“Підприємство боргувало колишньому керівнику близько 2600 гривень. Через те, що розрахунк відбувся невчасно, суд мав намір стягнути з підприємства майже півмільйона гривень - загальну суму за весь час затримки заробітку”,- розповідає   прокурор міста Олександр Базан.

 

Суд першої інстанції не взяв до уваги, що Хмельницьке обласне дочірнє підприємство ДАК “Хліб-України” визнано банкрутом, а тому за вимогами закону справи у майнових спорах до боржника-банкрута віднесено до господарського суду.

 

Таким чином, за результатами апеляційного оскарження прокуратури Хмельницького рішення міськрайонного суду скасовано, провадження у справі закрито, протиправного стягнення коштів з державної акціонерної компанії не допущено.