ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Програміст з Кам'янця створив он-лайн розклад усіх автобусів в Україні

Додаток busOnline вже є доступним і відслідковує не лише рух автобусів, але й наявність у них вільних місць, вартість квитків і не тільки
Depo.
25 серпня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
Програміст з Кам
Програміст з Кам'янця створив он-лайн розклад усіх автобусів в Україні

Створений Андрієм Бучковським iOs-додаток наразі є у вільному достпі і завантажити його можна через AppStore, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ain.ua.

Чоловік працював над розробкою власного туристичного додатку для потреб Кам'янця-Подільського. Під час роботи зрозумів, що без роботи он-лайн табло місцевого автовокзалу, справа далі не піде. Ось так і розпочав створювати загальнодержавну програму.

Ось так і народився окремий додаток ВusOnline з можливістю перегляду рейсів із 200 автовокзалів України.

Наразі працює перша версія в AppStore. За її допомогою в реальному часі можна дізнатися про час виїзду та прибуття автобусів, вартість квитка, наяявність вільних місць, хто є перевізником, статус на данний час, марка автомобіля.

Поки купувати квитки через цей додаток неможна, проте є шанси, що буде і наступна версія, що включить і таку послугу.

Андрій каже: "Оперативные данные о расписаниях автовокзалов наше приложение получает от одной из фирм, которая имеет доступ к базе данных вокзалов. Название фирмы пока не разглашаем, но планируем с ней более глубокое сотрудничество в дальнейшем".

Про втілення мрій в реальність і заповзятих людей читайте більше на порталі Depo.Хмельницький.