Прогнозовано: З великим відривом на "своєму" 192 окрузі перемагає олігарх Герега

Самовисуванець Олександр Герега, за результатами підрахунку голосів по ОВО №192, перемагає з перевагою у майже 20% голосів кандидата від "Слуги народу"

Прогнозовано: З великим відривом на "сво…

ЦВК опрацювала вже майже 100% протоколів по округу №192, що охоплює Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький та Ярмолинецький райони Хмельницької області.

Як і у попередні рази, беззаперечим лідером перегонів є самовисуванець Олександр Герега. Його результат - 46,07%.

На другому місці, з відривом у 18,96% опинився висуванець ПП "Слуга народу" Василь Гуменюк, отримавши підтримку 27,11% виборців округу. 

Трійку лідерів замикає висуванець Аграрної партії України Олег Скринчук - у нього 9,35% голосів.

Тотальну підтримку виборцями округу олігарха Гереги можна вважати своєрідним феноменом - він здобував тут перемогу на двох останніх парламентських виборах. Його підтримка в окрузі від першої до другої каденції зросла більш як на 15%. 

За цей час Олександр Герега добряче попрацював на окрузі, не лише перетворивши свій благодійний фонд на місцеву політсилу "За конкретні справи", а й всіляко "прикормлюючи" електорат – соціальною підтримкою, ремонтами й благоустроєм, спортивними залами й концертами, благодійністю і створенням нових робочих місць.

Уже при першій же спробі, в 2012-му, він набрав тут майже 60% голосів. Ще разючішим є результат 2014 року - Олександр Герега отримує більше 70% підтримки. 

Чинний народний депутат України, засновник і лідер ПП "За конкретні справи" балотувався самовисуванцем. На початку червня на позачерговому з’їзді партії було вирішено, що він піде знову на вибори в мажоритарному окрузі №192. Олександр Герега є співвласником торгівельної мережі супермаркетів "Епіцентр", увійшов разом з дружиною в ТОП-10 найбагатших людей України. Їхній спільний статок оцінюють в 930 млн доларів. Організовані від його імені свята, спортивні заходи, концерти зірок, екскурсійні поїздки й конкурси несамовито активізувалися у виборчий період, як і присутність самого обранця на окрузі. 

Цьогорічна ж кампанія "ознаменувалася" заявою одного з кандидатів по округу від ВО "Свобода" про начебто напад на нього, замовлений Герегою. Назарій Чепко, який, до слова, отримав підтримку 3,98% виборців, оприлюднив у себе у "Фейсбуці" заяву про замах на його життя, начебто з боку Олександра Гереги. Чепко стверджував, що на нього напали "за правду"  – інформацію про Герегу у листівках, і каже, що зловмисник без жодних слів цілився йому ножем у серце. Проте "удар вдалося відбити", тож обійшлось без серйозних наслідків. Обличчя свого кривдника кандидат не бачив. Справою займаються правоохоронці, однак від проходження судово-медичної експертизи потерпілий кандидат відмовився.

Нагадаємо, на 193 окрузі, попри прогнози, чинний нардеп Мельниченко поступився кандидатові від "Слуги народу" та вперше за довгий час програв парламентські перегони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook