Профі дебют: Волочиські футболісти "прорубали" шлях до наступного етапу Кубку України

У гостях "Агробізнес" зміг "пробитись" до наступного етапу кубку України

Профі дебют: Волочиські футболісти "прор…

Волочиський "Агробізнес" у дебютному матчі в професійному футболі у серії післяматчевих пенальті здолав на виїзді ФК "Тернопіль", повідомляє Depo.Хмельницький

Звісно ж, гра для дебютантів виявилась зовсім нелегкою, адже гості пропустили першими. На 84-ій хвилині відзначився тернополянин Ігор Вонс. А уникнути поразки подоляни змогли на останній хвилині основного часу - гол забив Микола Темнюк.

Таким чином кубкова дуель продовжилась у овертаймах. Проте за їхніми результатами сильнішого не виявили.

Саме тому справа дійшла і до футбольної лотереї - серії пенальті. Власне, тут доля посміхнулась "Агробізнесу", позаяк футболісти з Хмельниччини були влучнішими. А серія завершилась з рахунком 5:3 на користь гостей.

Відтак, волочиські футболісти "пробились" до наступного етапу Кубку України.

Нагадаємо, за тиждень "Агробізнес" у Івано-Франківську дебютує у Другій Лізі українського футболу двобоєм із Прикарпаття.