Проект "Спорт, поліція і діти" поширюється районами Хмельниччини

Започаткований поліцією проект підтримки дитячого спорту тепер буде і в селах області

Depo.
17 лютого 2017 16:00
ФОТО: depo.ua

Започаткований у Хмельницькому проект "Спорт, поліція і діти" поширюється й на сільські території, повідомляє Depo.Хмельницький.

"У рамках проекту, що діє під егідою поліції та ФСТ "Динамо" в обласному центрівже відкрилось ряд секцій та відбулись декілька масштабних дитячих спортивних турнірів. А відтепер про цей проект знатимуть і у віддалених селах області," - кажуть в прес-службі облполіції.

Судилківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Шепетівському районі, для впровадження цього проекту обрали не випадково, адже це школа із 100-літньою історією та гарними традиціями, де охоче втілюють новітні проекти. Тепер учні школи долучаться до динамівського руху і під керівництвом досвідчених тренерів опановуватимуть нові види спорту.

На презентацію проекту у школу завітав начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин разом із заступником Русланом Герасимчуком, а також начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк та очільник місцевої поліції Василь Шкіндюк.

За словами головного поліцейського області, Хмельниччина завжди була кузнею спортивних чемпіонів. Із 11 медалей на останній Олімпіаді 2 здобули саме спортсмени з нашої області. Заняття спортом роблять дітей здоровими, успішними та мотивованими та практично унеможливлюють вчинення ними правових проступків. Тож поліція не може стояти осторонь і всіляко сприяє залученню школярів до активного способу життя.

Правоохоронці подякували керівництву школи та викладачам фізкультури і тренерам за виховання здорового і національно свідомого підростаючого покоління. Крім того, за сприяння поліції та ХОО ФСТ "Динамо" в школі відбулось відкриття секції з панкратіону. Також діти отримали в подарунок комплекти футбольної форми та м'ячі.

У поліції сподіваються, що з кожним днем до проекту "Спорт, поліція і діти" долучатиметься все більше дітей та підлітків з усієї області, що матиме гарний профілактичний ефект.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері