Розмінуванням акваторій переймалися в Кам'янці

Завершилася міжнародна конференція за участі фахівців Канади, Литви та України

Depo.
20 травня 2017 10:19
ФОТО: depo.ua

У Кам'янець-Подільському, завершилась Міжнародна науково-практична конференція на тему: "Розмінування акваторій: проблеми, теорія, практика та міжнародний досвід", яка упродовж трьох днів проходила на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцер Андрія Агєєва.

У конференції взяли участь представники Збройних Сил Канади, Литви, України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, представники цивільних навчальних закладів, фірм виробників водолазного спорядження і засобів забезпечення та волонтери.

Головно - оцінювали практичний стан водолазної справи. Зокрема, розмінування акваторій в Україні, ознайомлення з нормативно-правовими документами з організації та проведення підводних підривних робіт, обмін досвідом із питань, які пов'язані з виконанням завдань під водою, а саме - робота водолазів різних відомств щодо розмінуванню акваторій.

"Конференція за своїм змістом охоплювала широке коло питань, - наголошує начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. - Особлива увага приділялась покращенню виконання операцій з очищення місцевості та акваторій від мін, вибухонебезпечних предметів, від снарядів реактивних систем залпового вогню "Град", "Ураган", "Смерч", "Торнадо" шляхом розробки і удосконалення нових способів, методів та пристроїв, обміну досвідом у питаннях, пов'язаних з виконанням завдань під водою, в тому числі розмінування акваторій між водолазами різних відомств і спеціалізацій."

За його словами, процес розмінування акваторій складний і потребує досвідчених фахівців, оснащення та постійного підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, нещодавно американці вчили кам'янецьких саперів працювати з роботизованими системами розмінування.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері