Проблеми фінансування дитячого спорту ляжуть на плечі місцевих громад Хмельниччини

Через децетралізацію витрати на ДЮСШ відійшли до обов'язків місцевих громад
Проблеми фінансування дитячого спорту ляжуть на плечі місцевих громад Хмельниччини
Проблеми фінансування дитячого спорту ляжуть на плечі місцевих громад Хмельниччини

Дитячо-юнацькі спортивні школи фінансуватимуть місцеві бюджети, передає Depo.Хмельницький.

Про це в ході спілкування з пресою сказав перший заступник Міністра молоді і спорту України Ігор Гоцул.

"Є проблема із збереженням і примноженням системи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, - сказав чиновник. - Це зараз дуже болюче питання, бо змінилась система фінансування. Кілька років тому було ухвалене рішення про те, що частина шкіл, які фінансувалися з фонду соціально страхування переходять на фінансування з місцевого бюджету. Йде формування територіальних громад. Внаслідок децентралізації місцеві бюджети збільшилися щонайменше на 40%, деякі і більше. За логікою бюджетного процесу, витрати на утримання дитячо-юнацьких шкіл мають нести місцеві громади".

Ігор Гоцул також наголосив, що спортивна інфраструктура області, особливо стадіон міста Хмельницький, потребує реконструкції та модернізації. Тому, у ході зустрічі з керівництвом області досягнуто домовленостей про спільні дії, спрямовані на завершення процесу та повного відновлення його функціонування.

Продовжуючи своє перебування в області, перший заступник Міністра молоді і спорту України візьме участь у відкритті Чемпіонату України з важкої атлетики 2016.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та