ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проблема фінансування профтехосвіти Кам'янця досі не вирішена

Викладачі і студенти й далі залишаються без виплат зарплат і стипендій
Depo.
26 лютого 2016 16:42
ФОТО: depo.ua
Проблема фінансування профтехосвіти Кам
Проблема фінансування профтехосвіти Кам'янця досі не вирішена

У Кам'янець-Подільській міській раді пояснили відсутність фінансування Подільського центру професійно-технічної освіти.

Ситуацію розтлумачив у Фейсбуці заступник міського голови Кам'янця Вадим Савчук, передає Depo.Хмельницький.

Працівникам та студентам Подільського центру професійно-технічної освіти уже понад два місяці не виплачують зарплатней та стипендій.

"2016 рік ми розпочали з досить неприємного подарунка – законопроекту про фінансування професійно-технічної освіти з місцевих бюджетів, який 31 грудня під ялинку нам кинули з держави. Подібна ситуація чекала і заклади l-ll рівнів акредитації, але дякувати Богу зверху вистачило здорового глузду і цього не зробили", - пише чиновник.

Далі Вадим Анатолійович розповідає, що у січні очільник міста Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко провели ряд зустрічей в Міністерстві фінансів, комітетах Верховної ради, де їм обіцяли прийняття законопроекту, який зніматиме з міських бюджетів фінансування закладів професійно-технічної освіти.

Також, за словами Вадима Савчука, міський голова запропонував робочій групі відвідати навчальні заклади l-ll рівнів акредитації , а це - ПТУ №6, №14 та №15. А вже 13 січня на сесії міськради було зарезервовано кошти на потреби навчального закладу. Але директору Подільського центру професійно-технічної освіти потрібно було написати відповідного листа, аби ліквідувати фінансову заборгованість. І лише 22 лютого 2016 року на адресу міського голови надійшов необхідний документ.

"Усі зітхнули з полегшенням четвертого лютого, коли Верховна Рада прийняла відповідні зміни до закону про державний бюджет і професійно-технічна освіта мала б фінансуватися з обласного бюджету через державні трансферти, але Президент досі цей документ не підписав. Як наслідок – сім’ї кам’янчан сидять без заробітної плати, - зазначено у дописі Вадима Савчука, - Одне вражає – бездумність прийнятих законів, через які страждають тисячі простих людей!"

Нагадаємо, 23 лютого викладачі й студенти ПТО вийшли з пікетом під стіни міськради з вимогою віддіати їм зароблені гроші.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький