Про захист ядерних установок в умовах гібридної війни говорили на ХАЕС

На ХАЕС акцентували увагу на важливості забезпечення фізичного захисту стратегічних об’єктів силами Національної гвардії України
Depo.
10 жовтня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
Про захист ядерних установок в умовах гібридної війни говорили на ХАЕС
Про захист ядерних установок в умовах гібридної війни говорили на ХАЕС

На Хмельницькій АЕС завершилася ХІІІ конференція з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Представники іноземних агенцій з ядерної та радіаційної безпеки: США, Швеції, Норвегії, представники ядерної галузі країни, Національної гвардії з охорони атомних станцій обговорювали питання нормативно-правового регулювання у сфері фізичного захисту, захищеності ядерних установок в умовах гібридної війни, обліку та контролю ядерних матеріалів, нагляду за джерелами іонізуючого випромінювання, забезпечення інформаційної безпеки.

Присутні вирішили продовжити проведення даних заходів та розширити міжнародне представництво учасників з метою обміну передовим світовим досвідом. 
"До тематики XIV конференції запропоновано включити питання щодо вдосконалення нормативно-правової бази в сфері фізичного захисту, обліку та контролю ядерних і радіоактивних матеріалів; поводження з відпрацьованим ядерним паливом; протидії загрозі внутрішнього правопорушника та інше", - йдеться у повідомленні прес-служби ХАЕС. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та