Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС

На Хмельницькій АЕС продовжується співпраця з Європейською комісією в сфері ядерної безпеки
Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС
Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС

Чергова робоча зустріч за проектом співпраці з компанією АREVA з питань розробки та впровадження стратегії технічного обслуговування, орієнтованої на надійність, розпочалася на Хмельницькій АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу атомщиків.

Зустріч проводиться з метою реалізації проекту співпраці з Європейською Комісією "Інструмент співробітництва в сфері ядерної безпеки". Окрім експертів AREVA, у зустрічі беруть участь представники Енергоатома, відокремлених підрозділів Атомремонтсервіс (АРС), ХАЕС, РАЕС, ЗАЕС, ЮУ АЕС.

Хмельницьку АЕС обрано в якості пілотної станції для даного підпроекту, на проммайданчику якої буде впроваджено вдосконалену стратегію технічного обслуговування, орієнтовану на надійність. В подальшому результати підпроекту будуть поширені на всі АЕС України.

За словами начальника відділу планування і проведення ремонту ВП ХАЕС Івана Микитенка, - метою чергового навчання є обговорення загального методологічного керування за проектом, вивчення міжнародного досвіду з культури експлуатаційної безпеки.

Під час робочої зустрічі обговорюються підходи до ремонтної стратегії, засновані на кращих міжнародних практиках, учасники також ознайомляться та відберуть документи, необхідні для подальших робіт у рамках підпроекту.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та