Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС

На Хмельницькій АЕС продовжується співпраця з Європейською комісією в сфері ядерної безпеки
Depo.
5 липня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС
Про ядерну безпеку та її вдосконалення говорили європейські експерти на ХАЕС

Чергова робоча зустріч за проектом співпраці з компанією АREVA з питань розробки та впровадження стратегії технічного обслуговування, орієнтованої на надійність, розпочалася на Хмельницькій АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу атомщиків.

Зустріч проводиться з метою реалізації проекту співпраці з Європейською Комісією "Інструмент співробітництва в сфері ядерної безпеки". Окрім експертів AREVA, у зустрічі беруть участь представники Енергоатома, відокремлених підрозділів Атомремонтсервіс (АРС), ХАЕС, РАЕС, ЗАЕС, ЮУ АЕС.

Хмельницьку АЕС обрано в якості пілотної станції для даного підпроекту, на проммайданчику якої буде впроваджено вдосконалену стратегію технічного обслуговування, орієнтовану на надійність. В подальшому результати підпроекту будуть поширені на всі АЕС України.

За словами начальника відділу планування і проведення ремонту ВП ХАЕС Івана Микитенка, - метою чергового навчання є обговорення загального методологічного керування за проектом, вивчення міжнародного досвіду з культури експлуатаційної безпеки.

Під час робочої зустрічі обговорюються підходи до ремонтної стратегії, засновані на кращих міжнародних практиках, учасники також ознайомляться та відберуть документи, необхідні для подальших робіт у рамках підпроекту.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та