UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Про стан інфекційних захворювань на Хмельниччини розповіли медики

У більшості районах захворюванність на ГРВІ та грип зменшується, але є й такі, де росте

Про стан інфекційних захворювань на Хмел…

Оперативну інформацію про стан інфекційної захворюваності в області в період з 30 січня по 05 лютого 2020 року оприлюднили в ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України", передає Depo.Хмельницький.

В період з 30 січня по 05 лютого поточного року в лікувально-профілактичні заклади з ознаками або підозрою на інфекційні захворювання звернувся 321 мешканець області, що на 23 % менше ніж на попередньому тижні. Інтенсивний показник по області становить 25 на 100 тисяч населення (на попередньому тижні – 30,9).

Зниження рівня інфекційної захворюваності відмічається лише в 13 регіонах області, у 7 адміністративних територіях навпаки спостерігається його збільшення в 1,1 – 3,2 рази, в Старокостянтинівському та Чемеровецькому районах інфекційна захворюваність залишилась на рівні попереднього тижня, а в Красилівському – взагалі не реєструвалась.

Вище за середньообласний показник захворюваність була у Волочиському, Дунаєвецькому, Хмельницькому, Летичівському, Ярмолинецькому, Ізяславському районах та місті Хмельницький.

Рівень інфекційної захворюваності серед дитячого населення знизився на 32,3%, дорослого – на 2,4%. Питома вага дітей до 17 років серед усіх захворілих становить 48% (попередній тиждень – 58%).

Кількість хворих на кишкові інфекції зменшилась з 94 до 87 випадків, на крапельні – на 16,8%.

Фахівці відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" розслідували 274 випадки інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 87, крапельних – 178.

З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено п'ять осіб з числа контактних, в тому числі троє декретованих. У 45 вогнищах проведена заключна дезінфекція, в тому числі на шести об’єктах. Проведено профілактичну дезінфекцію двох криниць громадського користування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"