Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети"

Здобути чи не найголовніший символ прикордонника, строковикам довелося у випробуваннях
Depo.
16 вересня 2016 22:44
ФОТО: depo.ua
Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети"
Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети"

Кращим строковикам в НАДПСУ урочисто вручили прикордонний символ – "Зелені берети", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ВИШу.

За право отримати "зелений берет" військовослужбовцям довелося пройти навчально-методичний збір і ствердити, що вони на належному рівні засвоїли весь матеріал й отримали відповідні практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 1

Під час теоретичної частини бійці слухали різноманітні патріотично-виховні лекції, брали участь в інформаційно-просвітницьких заходах. Строковики також вдосконалювали свої навички зі стрілецької зброї на польовому центрі академії.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 2

Окрім того, проведилися заняття із тактичної, інженерної, вогневої та фізичної підготовок, захисту від зброї масового ураження, слідознавства, тактики прикордонної служби тощо. 

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 3

Перевіряла у військовослужбовців строкової служби знання теорії та практики з опанованих військових дисциплін спеціально створена екзаменаційна комісія, робота якої організована на принципах прозорості та законності.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 4

Ректор НАДПСУ генерал-майор Олег Шинкарук вітаючи, наголосив: "Професія вимагає максимальної витримки і терпіння, стійкості та високої майстерності. Переконаний, ви гідно носитимите почесне звання "прикордонник" та чесно і самовіддано виконуватимите свій службовий обов'язок."

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 5

17 строковиків-прикордонників, які є представниками 8 областей України, зокрема Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Харківської, Хмельницької та проходять військову службу у відомчому вищому навчальному закладі Держприкордонслужби України, за результатами успішного складання іспитів отримали свої перші зелені берети, тим самим відродивши традицію їх вручення.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 6

До речі, чимало з них уже після закінчення строкової служби виявили бажання присвятити своє життя саме військовій кар’єрі та продовжити службу в лавах Державної прикордонної служби України, захищати територіальну цілісність та суверенітет нашої Батьківщини.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 7

Головні убори приймають строковики з рук генерал-майора Олега Шинкарук, які одразу ж надягають і голосно промовляють "Зобов’язуюсь вірно служити Українському народу, берегти і примножувати славні прикордонні традиції".

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 8

Принагідно й нагородили листами-подяками за досягнення у службі найкращих військовослужбовців строкової служби. Завершився ритуал вручення зеленого берета урочистим маршем строковиків-прикордонників.

Прикордонники-строковики у Хмельницькому отримали "Зелені берети" - фото 9

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт