ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордоники вшанували річницю загибелі побратима, відкривши меморіальний знак

У Хмельницькому відкрили меморіальний комплекс прикордоннику-прапорщику Павлу Дияку, який торік загинув на Сході
Depo.
12 липня 2015 20:56
ФОТО: depo.ua
Прикордоники вшанували річницю загибелі побратима, відкривши меморіальний знак
Прикордоники вшанували річницю загибелі побратима, відкривши меморіальний знак

У Хмельницькому вшанували пам'ять колеги у річницю його загибелі, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт газети "Є".

Якраз 12 липня торік прикордонник на БТРі підірвався на міні неподалік населеного пункту Маринівка, що на Донеччині. У річницю загибелі військового вшанувати його пам'ять на могилу прийшли рідні, друзі, однослужбовці, колеги.

Прапорщик Сергій Шорохов був разом із Павлом Дияком в одному БТРі. Чоловік каже, що дякуючи Павлові залишився живим, хоч і отримав поранення. "Ми довозили поранених, які потрапили під обстріли. Вчасно не звернули і на БТРі потрапили на міну. Я нічого не пам'ятаю, отямився лише у лікарні. З Павлом ми служили разом 15 років в одному підрозділі. Він був товариський, але мовчазний", - згадує військовий.

Насьогодні в лавах Держприкордонслужби нараховується 64 загиблі, 10 зниклих безвісти та близько 400 поранених військових. Як знаголосив ректор Національної академії Державної прикордонної служби полковник Олег Шинкарук, про рідних загиблих прикордонників у відомстві не забувають: "Ми піклуємося про сім'ї загиблих прикордонників, ніхто не перебуває поза нашою увагою. Зокрема сім'ї Павла Дияка надали окрему квартиру, там зараз ремонтні роботи, в академії навчається його донька і працює дружина".

Ще один меморіальний комплекс Павлу Дияку встановили на території самої прикордонної академії та увіковічнили його пам'ять меморіальною дошкою.

Ще новини про прикордонників та їх роботу знаходьте на порталі khm.depo.ua.