UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Придбана квартира для посадовця ХАЕС обернулася судовою справою

Нетішинський міський суд розглядатиме справу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією

У Нетішині судитимуть працівника ХАЕС за те, що вчасно не повідомив НАЗК про придбання квартири, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як інформують в прес-службі Апеляційного суду області, Нетішинський міський суд розглядатиме справу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

За матеріалами справи, майстер одного з відділів Хмельницької атомної електростанції, будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", невчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання квартири.

"Згідно із ч.2 ст.52 ЗУ "Про запобігання корупції", у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів громадян, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб'єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язаний письмово повідомити про це Національне агентство," – ідеться у протоколі про адміністративне правопорушення, згідно з яким, чоловік прострочив термін інформування НАЗК майже на 3 місяці.

Відповідальність за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані передбачена ч.2 ст. 172-6 КУпАП і тягне за собою штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, "деклараційна амнезія" обернулася для депутата райради з Хмельниччини штрафом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook