ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент особисто опікується здоро'ям ізяславського військовослужбовця

Президент України телефоном поцікавився про перебіг лікування Героя України, який вже півроку відновлюється у США
Depo.
7 серпня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
Президент особисто опікується здоро
Президент особисто опікується здоро'ям ізяславського військовослужбовця

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Ізяславської РДА, Президент України Петро Порошенко зателефонував Герою України полковнику Ігорю Гордійчуку, який вже близько півроку перебуває на лікуванні у Військово-медичному центрі ім. В.Ріда Збройних Сил США в м.Бесезда (штат Меріленд).

Президент особисто опікується здоро'ям ізяславського військовослужбовця - фото 1

Герой України Ігор Гордійчук починав свою військову кар'єру на базі окремої механізованої бригади, яка дислокувалась у м.Ізяславі. Полковник Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу Ігор Володимирович очолював загін спецназу під час виконання завдань в тилу противника, протягом 12 діб у серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-Могилою, відбиваючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Ігор Гордійчук останнім пішов з висоти та рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови і 30 серпня у непритомному стані був доставлений до лікарні Дніпропетровська. Переніс кілька операцій.

Президент поцікавився у Героя України перебігом лікування та реабілітації, чи надається йому достатня підтримка зі сторони відповідних структур України.

В американському шпиталі є унікальні можливості для відновлення, реабілітація йде за планом, і боєць налаштований після завершення запланованого курсу якомога швидше повернутися в Україну та негайно приступити до виконання службових обов`язків.

Президент доручив Послу України в США Валерію Чалому тримати питання реабілітації полковника Гордійчука на контролі, а також обговорити умови лікування та розміщення українських військовослужбовців, які в рамках реалізації Угоди між міністерствами оборони двох країн у найближчий час прибудуть до США для проходження реабілітації після отримання важких поранень в зоні проведення АТО.

Більше про героїв АТО читайте на khm.depo.ua.