ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прем'єр сказав - у п'ятницю, міністр - в понеділок... В ОДА чекають

Ананосована перевірка люстраційних процесів на Хмельниччині все ще не розпочалася і коли розпочнеться - невідомо
Depo.
10 серпня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua
Прем
Прем'єр сказав - у п'ятницю, міністр - в понеділок... В ОДА чекають

Комісія з Міністерства юстиції, яка має провести комплексну перевірку виконання Закону України про люстрацію в ОДА, РДА, Державній фіскальній службі, податковій міліції та всіх органах державної служби Хмельниччини, в область досі не прибула, - повідомляє Depo.Хмельницький.

Як відомо, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, перебуваючи із робочим візитом у Хмельницькому 6 серпня завив, що вище згадана комісія "десантується" на Поділлі вже наступного дня - у п'ятницю 7 серпня.

Трохи згодом міністр юстиції Петренко, що також приїхав до Хмельницького у складі високоповажної делегації, пообіцяв, що перевірка розпочнеться у понеділок, 10 серпня.

Сьогодні ж, у понеділок, кореспондент Depo.Хмельницький, намагаючись дізнатися, чи розпочалась уже широко розрекламована люстраційна перевірка, не зміг отримати чіткої відповіді ні в ОДА, ні в теруправлінні юстиції.

"Ми про цю перевірку знаємо і її чекаємо, - сказав головний кадровик Хмельницької ОДА Ігор Бернадін. - Але ж є ціла процедура: спочатку комісія має бути створена, тоді має бути прийнято розпорядження про проведення перевірок на всіх рівнях.... тоді нас повідомляють, що комісія прибуває".

Отож, маємо нагоду побачити, як виконується доручення Глави Уряду. У понеділок якого місяця, подолавши усі бюрократичні перешкоди, приїдуть спеціалісти із столиці перевіряти місцевих чиновників.

Слідкуйте за розвитком подій на khm.depo.ua