Предстоятель ПЦУ відвідав Хмельниччину з першосвятительським візитом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив урочисту Божественну літургію та молебень

Предстоятель ПЦУ відвідав Хмельниччину з…

Depo.Хмельницький побував на службі у храмі Всіх Святих Землі Української в обласному центрі.

Сьогодні в церкві було досить людно - на зустріч з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм прийшло чимало вірян, представників влади й місцевих ЗМІ.

Божественну літургію очолив Предстоятель у співслужінні єпископату, потому відбувся молебень перед іконою Божої Матері "Милостива". 

Довідково.Автором Ікони Божої Матері, званої “Милостивою” (Кікською) вважається святий євангелист Лука. Назву свою “Кікотіса” вона отримала від гори Кікос, що на острові Кіпр. У місцевому монастирі, розташованому на горі, вона нині й зберігається. За повір'ям, перш ніж потрапити на острів Кіпр чудотворний образ Богородиці довго мандрував: спочатку був в одній з перших християнських громад в Єгипті, потім його перевезли до Константинополя, де залишався до часу Олексія Комніна (кінець XI – початок XII століття). На острів Кіпр ікону доставив старець Ісая, який отримав Божественне одкровення на виконання цієї місії. З моменту прибуття на острів ікона стала відома численними чудесами, що відбувалися навколо неї. Відтоді до обителі Богоматері Милостивої з усього світу стікаються люди з різними недугами і отримують зцілення за своєю вірою. У чудотворну силу святої ікони вірять не лише християни, але й іновірці, які часто звертаються до неї в бідах і хворобах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook