Представники китайської корпорації з ядерної енергетики придивлялися до ХАЕС

Представники Китайської корпорації з ядерної енергетики CNNP шукають нові перспективи співпраці на українських АЕС
Depo.
28 жовтня 2016 08:41
ФОТО: depo.ua
Представники китайської корпорації з ядерної енергетики придивлялися до ХАЕС
Представники китайської корпорації з ядерної енергетики придивлялися до ХАЕС

Хмельницьку АЕС відвідали представники Китайської корпорації з ядерної енергетики CNNP, яка займається інвестуванням, будівництвом та забезпеченням роботи атомних електростанцій, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-служби ХАЕС, під час візиту китайські атомники ознайомилися із основними показниками діяльності, перспективами та планами Хмельницької АЕС.

Презентуючи діяльність енергетичного підприємства, головний інженер ВП ХАЕС Віктор Макєєв зробив акценти на виробничій діяльності, показниках ядерної та радіаційної безпеки та поінформував про стан справ щодо спорудження нових потужностей. За словами головного інженера Хмельницької АЕС, для продовження будівництва енергоблоків необхідно прийняти на державному рівні відповідне рішення та закон.

В рамках програми члени делегації побували в машинному відділенні та на блочному щиті управління першого енергоблока, а також оглянули будівельні конструкції третього блока.

Розповідаючи про діяльність корпорації з ядерної енергетики, китайські представники зауважили, що розвитку атомної енергетики в їхній країні приділяється значна увага. Кожного року на будівництво нових енергоблоків державою надається шість дозволів. З 2006 року процес будівництва нових потужностей в Китаї не зупиняється, чим вони дуже пишаються.

Нині представники Китайської корпорації з ядерної енергетики CNNP в пошуку нових перспектив співпраці на АЕС України.

Нагадаємо, нещодавно на ХАЕС побувала делегація з США.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт