ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правоохоронці Хмельниччини нагадують про сучасні види шахрайства

Довірливі подоляни продовжують добровільно перераховувати гроші шахраям
Depo.
16 березня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
Правоохоронці Хмельниччини нагадують про сучасні види шахрайства
Правоохоронці Хмельниччини нагадують про сучасні види шахрайства

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук в.о. головного поліцейського Кам’янця Ігора Кшемінського, люди довірливо віддають гроші шахраям, гадаючи, що це працівники банку, поліції, потенційні покупці їхнього товару тощо.

Тепер шахраї використовують такі методи: по Інтернету - людина розміщує у мережі оголошення про те, що продає якусь річ, потім їй телефонують шахраї та кажуть, що хочуть купити товар – дізнаються дані банківської картки для того, щоб начебто переказати гроші за товар. Натомість, з карткового рахунку знімаються усі гроші;
По телефону – подолянам телефонують та кажуть, що їхня рідна людина потрапила у халепу – скоїла ДТП, і потрібні гроші, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Для того, щоб жертва не могла передзвонити до родича і перевірити, чи з ним справді щось сталося, злочинці вимагають у потерпілих не роз'єднувати зв'язок з ними до того, як їм перерахують гроші.

Останнім часом з’явилася новинка від шахраїв.
"Ви отримуєте листа на електронну пошту. Переходите за посиланням і потрапляєте на сайт "ПриватБанку". Там починаєте вводити логін і пароль і намагаєтеся увійти до кабінету. При цьому все, що ви робите, зчитується програмою і відправляється шахраям, так як це не справжній сайт "ПриватБанку", а його копія, зроблена для того, щоб роздобути ваш логін і пароль. Після того, як ви ввели логін і пароль - шахраї тут же вводять їх на справжньому сайті "ПриватБанку" і вам надходить sms з паролем для входу. Ви вводите одноразовий пароль з sms на сайті-копії банку, в той же час шахраї вводять цей пароль з sms на справжньому сайті", - написав на своїй сторінці Ігор Кшемінський.

Тобто все доволі просто – поки Ви будете вводити код на фальшивому сайті, за допомогою справжнього, шахраї будуть вільно користуватись Вашими грошима.
І ше. Не дозволяйте незнайомим особам ворожити вам, особливо на цінних речах, грошах. Як правило, ці речі ніколи не повертаються власникам.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та