ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Працівники театру Старицького подали на апеляцію та виграли суд

Суд Хмельницької області відмовив у поновленні на посаду директорці Світлані Очеретній, яка працювала у театрі 17 років
Depo.
9 жовтня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Працівники театру  Старицького подали на апеляцію та виграли суд
Працівники театру Старицького подали на апеляцію та виграли суд

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім", в грудні минулого року у театрі Старицького відбулось масове скорочення штату. Скоротили не лише директорку, але й багатьох інших працівників. Всього було скорочено 16 людей. 

Світлана Очеретна зі звільненням не погодилась і подала до суду з проханням поновити її на посаді та виплатити їй заробітну плату за час вимушеного прогулу. Суд першої інстанції задовольнив вимоги позивачки та зобов’язав театр повернути жінку на посаду та ще й сплатити компенсацію на суму понад 20 тисяч гривень. Працівники театру з цим категорично не погодились та подали на апеляцію. 

"Це рішення було дивним, не було і посади, яка б відповідала її кваліфікації "- каже головний  інспектор відділу кадрів театру Старицького Інна Наконечна. 

Керівництво подало запит в університет, де нібито навчалась Світлана Очеретна, але отримало відповідь, що такої студентки у них було. 

"У неї була лише середня технічна освіта бухгалтера, тому навіть працюючи на посаді комерційного директора, вона не мала потрібної кваліфікації управлінця" - пояснює Інна Наконечна. 

Окрім того, виявили численні порушення у документації, яку вона вела, та викрили факти розтрати бюджетних коштів не за їхнім призначенням. 

На останнє засідання суду, як і на попередні, Світлана Очеретна не з’явилася. Її адвокат стверджує, що жінку звільнили незаконно. 

Апеляційний суд Хмельницької області розглянув усі докази у справі і вирішив скасувати рішення суду першої інстанції та лише частково задовольнити позов Світлани Очеретної. За рішенням суду театр зобов’язаний виплатити колишньому комерційному директору заробітну плату за час вимушеного прогулу у сумі 989 гривень.

У поновленні на посаді Очеретній відмовили.

Про театральні справи читайте на khm.depo.ua.