ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Працівники сільських клубів Хмельниччини півроку підвищували кваліфікацію

22 директора сільських будинків культури та завідуючих сільськими клубами з Волочиського, Деражнянського, Дунаєвецького, Летичівського та Хмельницького районів успішно завершили курс професійного навчання
Depo.
22 липня 2015 13:17
ФОТО: depo.ua
Працівники сільських клубів Хмельниччини півроку підвищували кваліфікацію
Працівники сільських клубів Хмельниччини півроку підвищували кваліфікацію

Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу управління культури, національностей та релігій ОДА.

Новий проект - проведення курсу професійного навчання працівників сільських клубних закладів, які не мають спеціальної освіти було започатковано в січні 2015 року.
Його мета - підвищення кваліфікації сільських клубних працівників області та покращення стану справ у проведенні культурно-масової роботи у сільських клубних закладах.

Курс професійного навчання в обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва тривав 6 місяців.

Навчальний процес поєднував групові та індивідуальні заняття і передбачав оволодіння основними початковими навиками в різних видах діяльності, зокрема: основи клубної справи; режисура масових заходів; теорія музики; сценічна мова та сценічний рух; хоровий клас; народно-сценічний танець; театральна режисура; народознавство; декоративно-прикладне мистецтво; постановка голосу та гра на музичних інструментах (за вибором).

Більше про культуру читайте на khm.depo.ua