Працівники лісгоспів на Вінниччині та Буковині відповідатимуть за незаконні рубки, – Хмельницьке ДБР
Хмельницькі ДБРівці готові передати до суду справу лісівників, що допустили незаконну вирубку дерев
- Хмельницький
-
1 липня 2021 16:16

Слідчі Територіального управління ДБР Хмельницького завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт стосовно майстра лісу Дашівського дослідного лісомисливського господарства на Вінниччині, який допустив незаконні рубки лісу на майже 2,6 млн грн, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДБР.
Працівник лісництва допустив незаконну рубку майже 200 дерев, не вжив заходів щодо викриття потенційних зловмисників, при виявленні зрубаних дерев не задокументував порушення та не повідомив про них правоохоронні органи. Завдана державі шкода оцінюється майже у 2,6 млн грн. Майстер лісу обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Вінницька обласна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ у Вінницькій області.
Також слідчі Територіального управління ДБР Хмельницького повідомили про підозру майстру з охорони природи Національного природного парку "Вижницький" у Чернівецькій області, який також допустив незаконну рубку лісу. Із серпня 2020 року до квітня 2021 року лісник неналежно виконував свої службові обов’язки з охорони лісів і допустив незаконну рубку, яка завдала збитків державі на майже 200 тис. грн.
Лісник підозрюється у службовій недбалості, що завдало істотної шкоди (ч. 1 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до 3 років. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія