Працівникам соцзахисту Хмельницького не вистачає рук

Очільник управління соціального захисту міста скаржиться на величезні обсяги роботи і просить дати грошей на 11 штатних одиниць
Depo.
14 серпня 2015 09:55
ФОТО: depo.ua
Працівникам соцзахисту Хмельницького не вистачає рук
Працівникам соцзахисту Хмельницького не вистачає рук

Збільшити структуру соціального захисту міста на 11 штатних одиниць просив на виконкомі Хмельницької міської ради начальник управління соцзахисту Слов'ян Воронецький.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Посадовець пояснює необхідність розширення штату величезними обсягами роботи по оформленню субсидій. В управлінні уже й цифри підбили: на заробітну плату додатковим працівникам до кінця цього року і на наступний потрібно якихось 830 тисяч гривень.

"За субсидіями звернулося всього 16 400 заявників, а це грандіозний об'єм роботи, приблизно по тридцять справ на одного спеціаліста", - скаржиться пан Воронецький.

Свою думку, відмінну від думки начальника управління соцзахисту, висловила Наталя Степанова, керівник фінансового управління міськради.

Вона заявила, що перш ніж просити про розширення штату, управління мало б подбати про приведення у відповідність існуючого штатного розпису у структурі. За її словами, 57 із 124 наявних штатних одиниць в управлінні не відповідають типовому положенню. В управлінні замість 7 необхідних працює 27 відділів і секторів. "Тож, можливо краще перекинути працівників із відділу у відділ за потребою в межах управління замість того, щоб набирати іще людей?", - обуриласть пані Наталя. І додала, що в разі прийняття на роботу додаткових 11 осіб, зарплату їм доведеться платити за рахунок премій та надбавок працівників міської ради.

Тож виконком прийняв рішення не включати дане питання до порядку денного сесії, що має відбутися 28 серпня.

Більше про соцзахист читатйте на khm.depo.ua