Працівникам Дунаєвецької мерії стало тісно в стінах виконкому

Депутати Дунаєвецької міськради вирішили переселити працівників мерії в простоіше приміщення
Depo.
4 жовтня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua
Працівникам Дунаєвецької мерії стало тісно в стінах виконкому
Працівникам Дунаєвецької мерії стало тісно в стінах виконкому

Депутати Дунаєвецької міської ради  прийняли рішення про "Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул.Шевченка, 50". Як випливає із рішення, після добровільного об’єднання територіальних громад штат працівників в адмінбудівлі збільшився і тому виконком рекомендував перевести працівників в інше приміщення, передає Depo.Хмельницький.

Згідно документу, оприлюдненого на сайті мерії, "основною проблемою, на розв’язання якої спрямований проект, є відсутність належних умов для повноцінної роботи працівників міської ради та умов надання послуг громадянам".

"Для якісного виконання посадових обов’язків персоналу не вистачає необхідної робочої зони. Діючий конференц-зал не поміщає в собі кількості осіб, які беруть участь в засіданнях виконкомів, сесій та робочих нарадах", – йдеться в обґрунтуванні рішення. Одне із завдань проекту також – "створення престижної установи, яка підніме імідж громади".

Орієнтовно капремонт обійдеться у півтора мільйона гривень. Роботи проводитимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт