UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Працівник Хмельницького СІЗО не зміг оскаржити в апеляції вирок суду першої інстанції

Апеляційний залишив без змін постанову місцевого суду щодо працівника СІЗО, у якого знайшли заборонені предмети

Працівник Хмельницького СІЗО не зміг оск…

Прл це інформує пресслужба ХАС, передає Depo.Хмельницький.

Хмельницький міськрайонний суд визнав співробітника СІЗО, у якого знайшли заборонений пакет,  винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 188 КУпАП – прихована від огляду передача або спроба передачі будь-яким способом особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, лікарських засобів, а так само інших заборонених для передачі предметів, та наклав на нього адміністративне стягнення у виді попередження, з конфіскацією заборонених предметів.

25 лютого 2021 року у приміщенні чергової частини ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор" під час контрольного огляду речей заступника чергового помічника начальника установи працівники знайшли поліетиленовий пакет з трьома мобільними телефонами, чотирма зарядними пристроями, сімома подовжувачами до них, двома парами навушників та забороненими медикаментами.

У апеляційній скарзі обвинувачений просив постанову місцевого суду скасувати, а провадження у справі закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП. Апелянт пояснив, що речі в рюкзаку – його особисті і залишилися там через його розсіяність, про що він повідомив керівництво.  На першому КПП його рюкзак ніхто не оглядав, а проведений "контрольний огляд" взагалі не передбачений Правилами внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів та КУпАП. Також зазначив, що ці речі були виявлені у черговому приміщенні СІЗО, за декілька режимних кордонів до камерних приміщень, тож якби він мав на меті їх передати, то йому довелося б пройти перевірку на не менше, ніж трьох КПП. Запевнив, що нічого не приховував і не збирався передавати особам, які утримуються в СІЗО.

Втім, апеляційний суд, відхиливши апеляційну скаргу, залишив без змін постанову місцевого суду.

Нагадаємо, працівник Хмельницького СІЗО попався на спробі пронести в стіни установи три мобільні телефони, чотири зарядних пристрої до них, дві пари навушників, сім USB-подовжувачів та шість пластинок пігулок Turanobol та Tamoximed.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme