Практично тільки кожен восьмий молодий безробітний працевлаштувався на Хмельниччині

За перші два місяці року майже тисяча молодих людей знайшли роботу через центри зайнятості області

Depo.
20 березня 2017 15:17
ФОТО: depo.ua

За січень-лютий 2017 року на Хмельниччині центри зайнятості працевлаштовали 927 молодих осіб, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

Відповідно до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.

Статус безробітного у Хмельницькій обласній службі зайнятості мали 7,6 тис. осіб у віці до 35 років. Станом же на перше березня на обліку перебували 6 тис. осіб даної категорії безробітних. Із них, за професійним досвідом раніше працювали у сфері державного управління й оборони - 19,8%; у сільському, лісовому та рибному господарстві - 18,5%, в оптовій, роздрібній торгівлі та у переробній промисловості -10%.

Із працевлаштованих, започаткували власну справу 4 особи, 664 - проходили професійне навчання, майже дві сотні працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру, а 28 отримали нові робочі місця з наданням компенсації роботодавцям та на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері