UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Повний шмон": Що ховають у камерах Хмельницького СІЗО (ФОТО)

В СІЗО провели загальний обшук камер та приміщень установи

"Повний шмон": Що ховають у камерах Хмел…

З метою виявлення і вилучення заборонених предметів та речовин в осіб, що утримуються в державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор" провели загальний обшук камер та приміщень установи, повідомляє Depo.Хмельницький.

В результаті проведеного обшуку співробітники Державної кримінально-виконавчої служби України виявили та вилучили 36 мобільних телефонів і 22 зарядних пристрої до них, 9 пар навушників, 9 колод гральних карт, близько літра речовини із різким запахом алкоголю, 7 пакетів сухих дріжджів, 3 саморобні пристрої для нанесення тату, а також 6 поліетиленових згортків із речовиною рослинного походження світло-зеленого кольору.

За фактами виявлених та вилучених заборонених предметів в державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор" розпочали службові розслідування із подальшим притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

Поліетиленові згортки із речовиною рослинного походження вилучені, викликаними на місце події співробітниками СОГ Хмельницького ВП ГУНП України в Хмельницькій області та передані для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ст. 309 КК України.

Нагадаємо, нащодавно охоронці Хмельницького СІЗО знайшли мобільний телефон у шматку сала.[

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook