Повалені дерева і обірвані дроти: Тернопільщина оговтується після буревію
Без електрики на даний час залишилися півтори сотні населених пунктів області
- Хмельницький
-
24 лютого 2020 14:02

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, передає Depo.Тернопіль.
Внаслідок ускладнення погодних умов, що супроводжувались сильними поривами вітру, зі швидкістю до 30 м/с, на території Тернопільської області станом на 09:00 24 лютого залишається без електропостачання 148 населених пунктів області: в Бучацькому районі – 8, Гусятинському – 6, Козівському – 8, Кременецькому – 16, Лановецькому – 8, Підволочиському – 11, Підгаєцькому – 7, Теребовлянському – 8, Чортківському – 12, Заліщицькому – 14, Збаразькому – 18, Шумському – 3, Зборівському – 3, Тернопільському – 8, Бережанському – 12, Борщівському – 16.
В с. Литвинів Підгаєцького району частково зірвано шиферне покриття з будівлі ЗОШ (80 листів шиферу на площі 120 м.кв). Зафіксовано падіння 26 дерев на проїжджі частини доріг. На порізку та прибирання повалених дерев двічі залучався особовий склад пожежно-рятувальної служби.
Нагадаємо, у оперативному зведенні за добу на сайті ДСНС України на 7:00 ранку налічувалося 65 населених пунктів Тернопільщини, що були знеструмлені.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм