Поставку "фальсифікату" з-за кордону на Чернівеччину та Хмельниччину зупинили правоохоронці

Щомісячний прибуток організатора, за попередніми підрахунками, сягав 36 мільйонів гривень

Поставку "фальсифікату" з-за кордону на…

Про це інформують в управлінні захисту економіки в Хмельницькій області, передає Depo.Хмельницький.

Оперативники встановили канал постачання етилового спирту. Його невеликими партіями незаконно завозили до Чернівецької області з сусідньої країни. І у Сокирянах, на відстані кількох сотень метрів від українсько-молдовського кордону, розташовувалася, так звана, перевалочна база.

У подальшому сировина для виготовлення фальсифікованого алкоголю постачалась до підпільних цехів, що були у Хмельницькій області, які були викриті правоохоронцями.

"Здебільшого, вся фальсифікована продукція розфасовувалася у тару типу bag-in-box, - розповідають правоохоронці. - Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили і підпільний цех з виробництва паперової тари для фальсифікованого алкоголю, а також канали його збуту."

Так, лінію з виготовлення паперової тари для фальсифікату налагодив житель Кам’янця-Подільського. Виробнича потужність цеху дозволяла виготовляти щодоби до 4 800 штук паперової тари типу bag-in-box. Тага "горілка" без жодних позначень реалізовувалась споживачам через торгівельні точки на ринках області та за її межами та у невеликих закладах громадського харчування. За попередніми підрахунками щомісячний прибуток організатора від незаконної діяльності сягав 36 мільйонів гривень.

Упродовж двох днів оперативники Департаменту захисту економіки, управління захисту економіки в Хмельницькій області, слідчі Головного слідчого Управління Національної поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України проводили санкціоновані обшуки за місцем незаконного виробництва, зберігання та збуту.

Загалом правоохоронці вилучили 10 тонн спирту. Крім того, 4 300 літрів "горілка" та "коньяку", лінію для виробництва паперової тари. Вилучена "алкогольна" продукція у місцях їх продажу була розфасована у паперову тару bag-in-box та пластикову тару по 0,5, 1,5 та 5 літрів.

Правоохоронці наголошують: офіційні виробники алкогольної продукції не використовують для фасування тару bag-in-box.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme