ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Посольство України в Республіці Польща виступило із заявою

Дипломати висловлюють розчарування недружнім жестом польського телеканалу "TVN24"
Depo.
21 лютого 2016 19:31
ФОТО: depo.ua
Посольство України в Республіці Польща виступило із заявою
Посольство України в Республіці Польща виступило із заявою

Заява Посольства України в Республіці Польща стосується одного з телеканалів, який проявив неповагу до мільйонів українців, продемонструвавши в своєму ефірі брехливий та маніпулятивний фільм Поля Морейри "Україна: Маски революції", повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на публікацію в ФБ відомства.

"Хочемо звернутися до усіх глядачів телеканалу "TVN24", введених цим фільмом в оману. Два роки тому українці на Майдані пішли під кулі, захищаючи європейські цінності, честь і гідність народу, право обирати своє європейське майбутнє. І сьогодні вони продовжують жертвувати життям, щоб утвердити незалежність України та зупинити імперські апетити російського агресора, які загрожують демократичному світу, у тому числі Польщі.
Віримо, що польський народ, який за роки своєї історії навчився цінувати правду і виявляти підступну брехню, дасть гідну оцінку цьому фільму, а також самому факту його показу на телеканалі TVN24," - йдеться в Заяві.

Від редакції телеканалу TVN24 в Посольстві України очікують пояснення, "чому з безлічі існуючих об'єктивних картин про події Майдану було обрано саме цей брехливий витвір проросійської пропаганди, який ображає пам'ять про Героїв Революції Гідності. Просимо також в подальшому проявляти обачливість та не підігравати тим силам, які виступають не лише проти європейської України, але й проти європейської Польщі та дружніх українсько-польських відносин."

Нагадаємо, вчора у річницю трагічних подій на київському Майдані, телеканал TVN24 показав у програмі "Ева Еварт радить: Документальне кіно на TVN24" скандальний французький фільм "Маски революції". Стрічка Пола Морейра показує події на  Євромайдані як бунт радикалів-націоналістів; фільм сповнений алюзіями на провідну роль США в українських подіях дворічної давнини, натякає, що російська анексія Криму мала підстави і була закономірною.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький