UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Послугами служби зайнятості з початку року скористалися майже 30 тисяч подолян

Найбільшим попитом на ринку праці традиційно користуються робітничі професії

Послугами служби зайнятості з початку ро…

З початку року понад 6000 роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОЦЗ.

Найбільший попит на ринку праці зберігається за робітничими професіями. Понад 60% вакансій - професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі.

Протягом січня-жовтня 2019 року 20,5 тисяч осіб працевлаштувалися за сприянням обласної служби зайнятості, в тому числі 11,4 тисяч зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 4,2 тисяч громадян. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня 4,3 тис. осіб за направленням центрів зайнятості проходили професійне навчання. Для підвищення конкурентоспроможності видано сім ваучерів особам старше 45 років.

Станом на 1 листопада 2019 року актуальними були 2,5 тис. вакансій, на одну вакансію претендували четверо безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 8,7 тис. осіб, в тому числі 382 військовослужбовців - учасників АТО (ООС) та 31 особа з числа внутрішньо переміщених.

Нагадаємо, Хмельницькі центри зайнятості визначили пріоритетні вакансії, що актуальні для подолян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"