UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Послугами Хмельницької служби зайнятості скористалися понад 36 тисяч безробітних

Запит на кваліфікованих працівниках в області подали майже сім тисяч роботодавців

Послугами Хмельницької служби зайнятості…

В минулому році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,4 тис. безробітних громадян, повідомили Depo.Хмельницький у відомстві. Тисяча сто з них – це демобілізовані військовослужбовці – учасників АТО/ООС, які набули статус безробітного.

Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 6,7 тисяч роботодавців, які пропонували 33,6 тисячі вакансій з середньою платою – 5336,6 грн.

"У 2019 році успішно був впроваджений новий підхід в обслуговуванні клієнтів – інститут кар’єрного радника та консультант роботодавця. Кількість осіб, які працевлаштовані за сприяння кар’єрних радників становила 22,4 тис., в тому числі 12,4 тис. зареєстрованих безробітних", – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За направленням центрів зайнятості 4,5 тис. осіб проходили професійне навчання. Ваучер для підвищення конкурентоспроможності отримали 7 громадян старше 45 років. Крім того, 4,6 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На початок цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 13 тисяч осіб, в тому числі 416 військовослужбовців – учасників АТО (ООС), 34 особи з числа внутрішньо переміщених. На одну з актуальних 1,3 тис. вакансій претендували 10 безробітних.

Нагадаємо, що через центри зайнятості минулого року шукали роботу майже три тисячі безробітних осіб з інвалідністю. А майже кожен третій неповносправний безробітній отримав роботу.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"