Посадовцю з Тернопільщини, що приховав 1,6 млн грн податків, вдалося уникнути кримінального покарання

Службова особа одного із будівельних підприємств Тернополя безпідставно занижувала доходи та завищувала витрати при складанні податкової звітності та нарахуванні податку на прибуток підприємства

Завершено досудове розслідування стосовно службової особи підприємства що ухилилась від сплати понад 1 млн 600 тис грн податків, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

До суду скеровано кримінальне провадження стосовно службової особи одного із будівельних підприємств міста Тернополя, яка здійснювала безпідставне заниження доходів та завищення витрат при складанні податкової звітності та нарахуванні податку на прибуток підприємства. Внаслідок незаконних дій службовця впродовж січня-вересня 2018 років до Державного бюджету України не сплачено понад 1 млн 600 тис. грн податку на прибуток.

Ще під час досудового розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснювала прокуратура Тернопільської області, слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області забезпечено повне відшкодування державі збитків на суму понад 1 млн 600 тис. грн, завданих внаслідок ухилення від сплати податків. Це є підставою для звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України у зв’язку із сплатою податків та відшкодуванням заподіяної шкоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький