UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Посадовець хмельницького “Спецкомунтрасу” привласнив майже 1,5 млн грн

Тепер комунальники намагаються через суд відшкодувати збитки завдані підприємству главбухом

Посадовець хмельницького “Спецкомунтрасу…

Хмельницьке комунальне підприємство "Спецкомунтрас" заявило цивільний позов до свого головного бухгалтера Вадима Пастернака про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі млн 581 тис. грн, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Посадовець, якого було призначено у квітні 2010 року, використовував службове становище і вносив неправдиву інформацію у платіжні системи про зарахування з банківських рахунків КП на власний картковий рахунок коштів під виглядом заробітної плати. Махінації відбулися протягом листопада 2016 року-жовтня 2018 року.

Крім цього, у травні-червні 2018 року Пастернак через касу комунального підприємства отримав готівкою 20,6 тис. грн без підтверджуючи документів. Комунальному підприємству вже вдалося повернути 46 тис. грн за рахунок зарплати та невикористаної відпустки головного бухгалтера.

Посадовець обвинувачується за ч. ч. 3, 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та повторно) та ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значної шкоди) КК України.

Найвища міра покарання за статтями обвинувачення передбачена ч. 5 ст. 191 КК України – позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі справа слухається у Хмельницькому міськрайонному суді.

Нагадаємо, колишнього державного виконавця з Хмельниччини засудили за привласнення коштів. Посадовець отримав рік випробувального терміну з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на рік.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook