Порушники-реалізатори спиртного і тютюну сплатять більше півтора мільйони гривень

Такі суми штрафів нарахували податківці з початку року
Depo.
24 жовтня 2016 22:29
ФОТО: depo.ua
Порушники-реалізатори спиртного і тютюну сплатять більше півтора мільйони гривень
Порушники-реалізатори спиртного і тютюну сплатять більше півтора мільйони гривень

На Хмельниччині за порушення правил обігу алкоголю і тютюну несумлінні підприємці заплатять понад півтора мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

З початку року податківці  провели 145 фактичних перевірок з питань додержання суб’єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов’язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. І виявили 167 порушень, за результатами яких несумлінним підприємцям донараховано понад 1,6 мільйона гривень фінансових санкцій.

"За громадським резонансом та кількістю виявлених фактів утримують "першість" викриті факти реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Таких випадків зафіксовано більше 70, сума штрафів за скоєні правопорушення сягає майже півмільйона гривень. Крім того суб‘єктам-учасникам реалізації підакцизних товарів неповнолітнім анульовано ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами, - розповідають в прес-службі ДФС. - Грають поза правовим полем і ті, хто здійснює безліцензійну торгівлю, застосовують для  реалізації товарів підакцизної групи касові апарати, не внесені до ліцензії, чи порушують встановлений державою порядок мінімальних та максимальних цін."

Як наголошують податківці, проведення контрольно-перевірочних заходів, у тому числі і у сільській місцевості, ґрунтується на аналізі інформації, отриманої з наявних електронних масивів, від підвідомчих податкових інспекції та органів місцевого самоврядування і передбачає наведення порядку на ринку обігу алкогольних та тютюнових товарів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт