ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порушники антимонопольного законодавства на Хмельниччині сплатили майже два млн грн штрафів

В області торік припинили 52 порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Depo.
12 січня 2018 19:15
ФОТО: depo.ua

Про це звітують у відомстві, передає Depo.Хмельницький.

Розпочали 65 справ за ознаками порушення конкурентного законодавства. Опрацювали 46 проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, з них відмовлено у погодженні -10.

На вимогу Відділення суб'єкти господарювання та органи влади виконали 106 рекомендацій та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Економічний ефект від припинення порушень склав 50 млн. грн.

До відділення АМК в області надійшло 128 заяв та подань, за результатами розпочали 22 справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Торік від правоохоронців до відділення надійшло 28 подань, розпочато розгляд 14 справ.

У 2017 році антимонопольники провели дослідження ринків пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, оренди земель сільськогосподарського призначення та земель водного фонду, оренди комунального майна, заготівлі молока для промислової переробки, комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на ринку.

"Загалом увага була прикута до моніторингу державних закупівель, дослідження ринків роздрібної реалізації нафтопродуктів, надання суб'єктам господарювання доступу до електричних мереж, постачання природного газу, перевезення пасажирів транспортом загального користування, житлово-комунального господарства, лісового господарства, будівництва, розміщення тимчасових споруд та зовнішньої реклами, реалізації алкогольних напоїв," - каже керівник відділення Віталій Олуйко.

Нагадаємо, минулого місяця Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало житомирське ТОВ "Рихальський завод сухого молока" та тернопільське ТОВ "Кременецьке молоко" загалом на 21 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку заготівлі молока для промислової переробки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері