Порошенко закликав місцеві громади завершити процес декомунізації

І називає його питанням національної безпеки
Depo.
15 травня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua
Порошенко закликав місцеві громади завершити процес декомунізації
Порошенко закликав місцеві громади завершити процес декомунізації

Президент Петро Порошенко закликав місцеві громади та політиків завершити процес декомунізації в Україні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 24 Канал.

Таку думку озвучив сьогодні глава держави під час заходів з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій в Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили".

Порошенко закликав місцеві громади завершити процес декомунізації  - фото 1

"На цьому тижні я уважно стежив за дискусією в Раді на цю тему - не тільки ж про генерального прокурора думав. Яке рішення я порадив би народним депутатам? З одного боку, інтереси національної безпеки вимагають завершення декомунізації. З цього виходить, що ті, хто ще не перейменувався, повинні все-таки назватися по-новому - крапка!" - сказав Порошенко.

За словами глави держави, в цьому процесі треба враховувати думку людей на місцях.

"Не вина центру, що ряд громад, часто в результаті маніпуляцій політиканів, несерйозно поставилися до проблеми і не прийняла рішень з цього питання в ті терміни, які передбачав закон. Але хіба не в ваших силах дати громадам додатковий термін і ще одну можливість прийняти рішення, самим обрати собі назву?" - заявив Порошенко.

В Україні декомунізовано вже 700 населених пунктів, ще 300 чекають своєї черги.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький