UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Порошенко похвалив Хмельниччину

Президент відзначив успіхи децентралізаційної реформи в області

Порошенко похвалив Хмельниччину…

Про це заявив президент України на засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Децентралізацію, про яку всі роки незалежності лише говорили, ми реально почали 4,5 роки тому. Збільшення можливостей місцевого самоврядування добре ілюструє приклад Хмельниччини, - каже Петро Порошенко. - Власні доходи місцевих бюджетів області з 2014 року зросли у 2,5 рази. Бюджет розвитку області розширився у шість разів."

За його словами, з урядом є спільна принципова позиція і щодо монетизації субсидій.

"Якщо людина економить гроші завдяки досягненню в домогосподарстві високого рівня енергоефективності, зокрема завдяки підтримці держави, вона повинна мати можливість отримати гроші за економію, - наполягає Порошенко. - У Хмельницькій області вже 106 тисяч господарств отримали зекономлену різницю. В наступному році ця кількість має
збільшуватись."

За словами Петра Порошенка тепер зростатимуть стандарти життя, бо місцеві бюджети ростуть швидше, ніж держбюджет. Децентралізація призведе до покращення якості людей.

Негайно маємо розробити плани перспективного розвитку територій і разом з громадами їх обговорити. Потому - прийняти їх та виконувати.

Нагадаємо, сьогодні президент брав участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook