ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині "порошенківці" поклали край амбіціям Герег

Хмельницьку "Свободу" усунули від керівництва облрадою. Вся надія на комісії
Depo.
28 листопада 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "порошенківці" поклали край амбіціям Герег
На Хмельниччині "порошенківці" поклали край амбіціям Герег

Хмельниччина залишилася пропрезидентською - такий загальний висновок можна зробити, проаналізувавши перші рішення обласного депутатського корпусу, пише Depo.Хмельницький.

Перше засідання новообраної Хмельницької облради ознаменувалося скандалом. У раді, як виявилося, вже є опозиція. І це не "герегівці" чи "лабазюківці", як можна було б припустити. Бунтарські настрої панують у "Свободі".

Спочатку все було відносно спокійною. Цікаве почалось із висуванням кандидатів на посаду голови.

Про тих, хто може очолити раду, говорили в кулуарах. Розглядали кандидатури Івана Гончара (тоді ще чинного голову) та губернатора Михайла Загороднього. Перший, зрозумівши, що все вже вирішене, після перерви остаточно вирішив не балотуватися, тому у бюлетені знайшлося місце лише для імені Михайла Загороднього, якого спільним рішенням висунули БПП "Солідарність" та "Аграрна партія України".

Вже згодом політсили, представлені в новій облраді, всі по черзі заявили про намір підтримати кандидатуру чинного очільника області, члена БПП “Солідарність” Михайла Загороднього. Всі, окрім "Свободи".

Представники останньої відреагували миттєво – вони взагалі відмовилися "брати участь у цьому цирку" і усією фракцією в 10 депутатів вирішили не голосувати.
У підсумку – 73 голосами “За” порошенківця Загороднього обрали головою Хмельницької облради. "Проти" не висловився ніхто.

І тут, що називається, “понеслось”. Слово надали вже колишньому голові облради Івану Гончару, і саме з його вуст вперше прозвучали слова про "одобрямс" та "совок". Мовляв, такого він не очікував і "договорнячків" не розігруватиме. Зі словами "Я йду, щоб повернутись!" "свободівець" грюкнув дверима сесійної зали, не подарувавши традиційного букета своєму наступнику.

Що стане елементом примирення - розподіл портфелів чи сфер впливу - видно буде вже на наступній сесії.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький