ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порівняно із червнем минулого року подоляни збідніли майже на третину

Реальна заробітна плата найманих працівників Хмельниччини у червні поточного року зменшилась на 29,4% відносно червня 2014 року
Depo.
3 серпня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Порівняно із червнем минулого року подоляни збідніли майже на третину
Порівняно із червнем минулого року подоляни збідніли майже на третину

Такі дані наводить Головне управління статистики в Хмельницькій області, повідомляє Depo.Хмельницький.

Станом на 1 липня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 8,4 млн.грн., або 1,1% фонду оплати праці, нарахованого за червень 2015 року.

Найбільші боржники по виплаті зарплати - промислові підприємства обласного центру, Полонського та Дунаєвецького районів.


У структурі загальної суми заборгованості 56,1% утворено на економічно активних підприємствах, 42,7% - на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта - на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2014 році та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 1,7 тисяч працівників економічно активних підприємств, або 0,7% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 2845 грн., що на 18,8% менше, ніж середня заробітна плата за червень 2015року.

Більше про доходи подолян читайте на Depo.Хмельницький