Пообіді першого вересня на землян чекає сонячне затемнення

Спостерігати видовище зможуть лише жителі Центральної Африки, Мадагаскару та в Атлантичному океану
Depo.
1 вересня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Пообіді першого вересня на землян чекає сонячне затемнення
Пообіді першого вересня на землян чекає сонячне затемнення

 Незважаючи на те, що затемнення буде видно не всюди, впливу його зазнають усі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТСН.

 День сонячного затемнення - чудовий час для позбавлення від ілюзій, нездійсненних планів та бажань.

Одним з компонентів сонячного затемнення - є очищення. Можна влаштувати генеральне прибирання і викинути мотлох, який роками захаращував дім. Але не так важливо викидати сміття із помешкання, як із душі та голови. Не дивуйтеся, якщо після ваших дій та слів цього дня зі свого життя доведеться попрощатися і з кількома друзями та знайомими. Очищення може бути болючим, але пам'ятайте – воно необхідне.

Вплив затемнення триває три дні до затемнення і три дні після, проте через так званий коридор затемнень – це коли один за одним слідують кілька затемнень (наступне, місячне, 16 вересня), – позбавлятися від ілюзій минулого ми будемо позбуватися наступні півроку, причому іноді це буде дуже жорстко.

Затемнення приносять нових людей і значущі події у наше життя.

Щоб якомога безболісніше пережити сонячне затемнення 1 вересня, скористайтесь порадами:

1. Цього дня дуже доречними будуть усі види очищення, як фізичного, так і духовного. Змийте минуле і погане у ванні або душі, помедитуйте під запахи приємних ефірних олій або пахощів і скажіть своєму внутрішньому "я", що насправді все у вашому житті - "дзен".

2. Бажано провести день сонячного затемнення в тиші і роздумах, але через те, що цьогоріч воно припадає на 1 вересня, батькам школярів це навряд чи вдасться. Тож раджу виділити хоч годину часу для себе та власних роздумів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький