ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад сім сотень учнів шкіл Хмельницького обирали майбутню професію

У палаці творчості дітей та юнацтва працівники міського центру зайнятості організували для молоді ярмарок робітничих професій
Depo.
16 жовтня 2015 09:53
ФОТО: depo.ua
Понад сім сотень учнів шкіл Хмельницького обирали майбутню професію
Понад сім сотень учнів шкіл Хмельницького обирали майбутню професію

Як повідомляє  Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, захід "Зроби перший крок у професійне майбутнє!" далеко не перший. Фахівці Центру разом із соціальними партнерами постійно допомагають тримати майбутнім випускникам руку на пульсі щодо вибору майбутньої професії, її престижу та актуальності на ринку праці.

Профорієнтаційну роботу допомогли провести 7 професійно-технічних навчальних закладів міста. Акцент робили на відновлення престижу робітничих професій. Представили виставки-експозиції технічної творчості, стенди, буклети, фотоматеріали. До презентації своєї Альма- матер студенти підійшли творчо, виступи супроводжувалися відео-, аудіопрезентаціями навчального закладу, майстер-класами.

Учасники Ярмарку ознайомилися з багатьма актуальними професіями, взяли участь в індивідуальному та груповому тестуванні щодо вибору майбутньої роботи, мали можливість переконатися у доцільності оволодіння тією чи іншою спеціальністю у час економічних негараздів.

Мобільний центр професійної орієнтації працюватиме і надалі, щоб допомагати випускникам шкіл зробити правильний перший крок у самостійне майбутнє.

Більше про профорієнтаційну роботу серед молоді на Хмельниччини читайте на khm.depo.ua