UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Понад півтисячі порушників карантину виявили правоохоронці на Тернопільщині

Тернопільські правоохоронці перевіряють дотримання карантинних заходів на території області

Понад півтисячі порушників карантину вия…

Поліція Тернопільщини продовжує нести службу в посиленому режимі, передає Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП.

Основна увага зосереджена на дотриманні суб’єктами господарювання, перевізниками обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Свої службові обов’язки поліцейські виконують у засобах індивідуального захисту.
 
Поліцейські консатують – попри заборону не всі керівники закладів торгівлі і громадського харчування дослухалися до рішень та продовжили працювати. За минулу добу правоохоронці перевірили понад 1500 об’єктів господарювання на території області та провели з їхніми адміністраціями інформаційно-роз’яснювальну роботу. Найбільше порушників виявили у Чортківському, Козівському, Ланівецькому районах та в обласному центрі. За результатами відпрацювання припинено роботу 536 закладів торгівлі та харчування.
 
Також поліцейські контролюють дотримання обмежень перевезення пасажирів у тролейбусах та автобусах. З водіями проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень вимог постанови Кабінету Міністрів України. До осіб, що не припинили свою діяльність всупереч встановленим обмеженням, правоохоронці будуть вживати заходи згідно чинного законодавства.
 
Нагадаємо, на Тернопільщині станом на ранок 19 березня перевіряють ще дві підозри на коронавірус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme