ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад півтисячі подолян захворіли на туберкульоз з початку року

Серед хворих на туберкульоз переважають селяни
Depo.
9 жовтня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua
Понад півтисячі подолян захворіли на туберкульоз з початку року
Понад півтисячі подолян захворіли на туберкульоз з початку року

За 9 місяців поточного року на облік обласного туберкульозного диспансеру взяли 546 хворих з вперше діагностованим захворюванням. І цей показник захворюваності за останній рік зменшився, - повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Всім.

"Серед взятих на облік осіб домінує сільське населення, що становить 55 % з усіх хворих на туберкульоз, з них переважає непрацююче населення та особи пенсійного віку", - розповідає головний лікар обласного туберкульозного диспансеру Сергій Василенко.

Це пояснюється тим, що через часті технічні несправності флюоромобілів та нестачу паливно-мастильних матеріалів сільське населення не достатньо обстежується.

Для обстеження використовуються 10 пересувних флюорокомплексів, які потребують ремонту.

Однак Хмельниччина входить до десятки областей, де найкраще борються з туберкульозом.

Серед осіб, які цього року звернулись до туберкульозного диспансеру, 11 дітей до 14 років та 4 дітей-підлітків.

З початку року зріс рівень захворюваності у декількох районах області: на 75 % у Ярмолинецькому районі, на 66 % у місті Нетішині, на 29 % у Славутському районі, на 15 % у місті Кам’янці-Подільському та на 10% в Ізяславському районі.

Значно перевищує середній обласний рівень захворюваність туберкульозом у Шепетівському, Ярмолинецькому та Славутському районах.

Головний лікар туберкульозного диспансеру наголошує, що область недоотримала від держави вакцину для щеплення, через що щеплення проти туберкульозу отримали лише 29 % немовлят краю.

Більше про медицину - на khm.depo.ua.