Понад 5000 жителів Тернопільщини змінили місце для голосування упродовж тижня

Більше п’яти тисяч виборців з Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування 21 квітня

За даними на офіційному сайті Державного реєстру виборців, станом на 14 квітня, більше п’яти тисяч виборців з Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування 21 квітня, передає Depo.Тернопіль.

Після призначення повторного голосування чергових виборів президента України (постанова ЦВК №759 від 7 квітня), громадяни, які 21 квітня не зможуть проголосувати за місцем реєстрації, мають право скористатись процедурою тимчасової зміни місця голосування.

За інформацією з сайту Державного реєстру виборців, з 9 по 14 квітня 5091 мешканець Тернопільщини вже тимчасово змінив своє місце голосування під час другого туру чергових виборів Президента. З них у межах області - 3027 виборців. В свою чергу, у Тернопільській області 21 квітня зможуть проголосувати 1830 громадян, виборча адреса яких знаходиться в інших регіонах України або у закордонному виборчому окрузі.

Нагадаємо, останній день, коли можна звернутися з відповідною заявою в органи ведення Державного реєстру виборців - 15 квітня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький