ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поляки готові інвестувати 30 мільйонів євро в розвиток Нетішина

Представники великого польського бізнесу хочуть збудувати сміттєпереробний завод та завод з виробництва кераміки
Depo.
4 вересня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua
Поляки готові інвестувати 30 мільйонів євро в розвиток Нетішина
Поляки готові інвестувати 30 мільйонів євро в розвиток Нетішина

Як повідомляє Depo.Хмельницький, це вже не перший візит польських бізнесменів до міста енергетиків.

Проте,цього разу від розмов перейшли до діла.Цей приїзд чисельної польської делегації принципово відрізнявся від попередніх, адже він відбувався в рамках підписання угоди іноземної фундації "Klub Biznesowy" з двома підприємствами, зареєстрованими в нашому місті, - ТзОВ "Immer HEVINN HRUPEN" та ТзОВ "Атоммонтажсервіс".

"Польські суб'єкти господарювання висловили бажання інвестувати в місто Нетішин чималі кошти. Усні та письмові домовленості наразі окреслені чотирирічним терміном, і вкласти за такий період бізнес Польщі готовий близько 30 мільйонів євро", - повідомили у прес-службі Нетішинської міськради.

У найближчій перспективі - інвестиційні капіталовкладення у будівництво сміттєпереробного комплексу й заводу з виробництва бетону та будівельної кераміки, зведення котеджів та багато іншого. Розпочати інвестиційні вливання польські партнери-донори мають за мету вже до завершення поточного року.

Видатки у розмірі один мільйон євро планується почати вкладати вже на початку жовтня - в проведення місячних навчальних курсів для працівників із подальшим забезпеченням їх роботою в країнах Євросоюзу.

У рамках співробітництва буде проведено ряд бізнес-зустрічей, конференцій та виставок для підприємців. Перша конференція польських та наших бізнесменів відбудеться вже через місяць, 2-3 жовтня у Жешуві, а вже 15 жовтня, як очікується, аналогічний захід має пройти у Нетішині.

Планують поляки підтримати й освітню галузь, галузь спорту та Парк розваг (щодо останнього зацікавленість польської сторони вже вилилася в реальний план-схему, з описанням польською, який був продемонстрований присутнім, а всередині жовтня у Нетішині запланована презентація виконаного польськими фахівцями проекту).

Поляки готові інвестувати 30 мільйонів євро в розвиток Нетішина - фото 1

Читайте також Поляки придивляються до Нетішина

Більше про міжнародні інвестиції - на khm.depo.ua