Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи

Відповідні угоди обговорюються представниками обох країн
Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи
Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи

Польща та Україна підготують угоду про поглиблення співробітництва у сфері вищої освіти і науки, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією урядового порталу.

Про це домовилися Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце-прем’єр-міністр, Міністр досліджень та вищої освіти Польщі Ярослав Говін.

Угода допоможе поглибити співпрацю у сферах академічної доброчесності та міжуніверситетської мобільності. Планують підписати документ уже в грудні цього року.

"Сьогодні існує диспропорція – студентів, які використовують програми мобільності, значно більше, ніж викладачів та дослідників, - відзначила Лілія Гриневич й припустила: створення спільних українсько-польських програм для вчителів та науковців могло б значно покращити цю ситуацію."

Віце-прем’єр-міністр, Міністр досліджень та вищої освіти Польщі зазначив, що країни планують створювати спільну інтернет-платформу для вишів, що допоможе поглибити партнерські відносини між ними.

"Ми обговорювали програму подвійних дипломів між польськими та українськими університетами, коли студент, навчаючись на спільних програмах, може отримати два дипломи - польського та українського зразка. Це дозволить відкрити додаткові можливості для студентів та поглибить співпрацю українських та польських вишів," - додала Ліля Гриневич.

Також поглиблюватиметься співпраця України та Польщі в рамках програми наукових досліджень та інновацій ЄС "Горизонт-2020".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький