Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи

Відповідні угоди обговорюються представниками обох країн
Depo.
25 червня 2016 20:32
ФОТО: depo.ua
Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи
Польські та українські університети планують ввести подвійні дипломи

Польща та Україна підготують угоду про поглиблення співробітництва у сфері вищої освіти і науки, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією урядового порталу.

Про це домовилися Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце-прем’єр-міністр, Міністр досліджень та вищої освіти Польщі Ярослав Говін.

Угода допоможе поглибити співпрацю у сферах академічної доброчесності та міжуніверситетської мобільності. Планують підписати документ уже в грудні цього року.

"Сьогодні існує диспропорція – студентів, які використовують програми мобільності, значно більше, ніж викладачів та дослідників, - відзначила Лілія Гриневич й припустила: створення спільних українсько-польських програм для вчителів та науковців могло б значно покращити цю ситуацію."

Віце-прем’єр-міністр, Міністр досліджень та вищої освіти Польщі зазначив, що країни планують створювати спільну інтернет-платформу для вишів, що допоможе поглибити партнерські відносини між ними.

"Ми обговорювали програму подвійних дипломів між польськими та українськими університетами, коли студент, навчаючись на спільних програмах, може отримати два дипломи - польського та українського зразка. Це дозволить відкрити додаткові можливості для студентів та поглибить співпрацю українських та польських вишів," - додала Ліля Гриневич.

Також поглиблюватиметься співпраця України та Польщі в рамках програми наукових досліджень та інновацій ЄС "Горизонт-2020".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький