UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Полонська громада уже має свою символіку

За основу центрального об'єкта герба в проєкті переможця взято п'ятикутну зірку "ідеального міста"

Полонська громада уже має свою символіку…

Відповідно до закону України "Про місцеве самоврядування" Полонська міська рада прийняла рішення про затвердження ескізу Герба та Прапора Полонської міської ОТГ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційну сторінку Facebook "Сьогодення громади. Полонне".

На відміну від обирання символіки в інших громадах, в Полонному переможця обирали без участі громади. Отож, серед чотирьох проектів депутати віддали перевагу ескізам герба й прапора авторства архітектора, художника О. В. Дацика.

В описі ескізу йдеться, що герб Полонської міської громади складатиме хрест Св. Юрія (християнські цінності: віру, милосердя, справедливість) виконаний у білому кольорі (білий – великодушність, чистота помислів, шляхетність, справедливість і цнота) і розміщений в іспанському щиті на червоному полі (означає хоробрість, мужність, безстрашність, любов людини до свого Творця, готовність віддати життя за Бога та Батьківщину).

Ще в ньому буде схема ідеального міста, в основі якої лежить пентакл, у якому кожен із бастіонів символізує населений пункт, які об’єднуються в потужну громаду. Хвиляста блакитна смуга, що обтяжує вертикальну частину хреста, ілюструє зв'язок Півночі з Півднем водним шляхом річкою Хоморою (символ краси, величі, м’якості).

Герб увінчаний вінком з золотого (символ могутності, стабільності, багатства) дубового листя (символізує силу, могутність, міцність, боротьбу і перемогу) і оповитий блакитною стрічкою. Оскільки Полонне колись мало Магдебурзьке право, верх герба увінчаний червоною міською мурованою короною з трьома зубцями. Під гербом підпис "Сила в об’єднанні!"

Прапор громади матиме класичні пропорції 2:3 і буде виконаний у білому кольорі, що розміщується на червоному полі. Вертикальна вісь на 1/3 зміщена вправо, горизонтальна — рівно по середині прапора. Хрест як центр світу, точка між небом і землею, космічна вісь, можливість до безкінечного і гармонійного розширення — як вертикально, так і горизонтального. Лінія вертикальна — небесна, духовна, інтелектуальна, позитивна, активна, чоловіча.

Лінія горизонтальна є земною, раціональною, красивою, жіночною. У верхній правій частині прапора, бо і на гербі розміщено схему ідеального міста, у якій кожен із бастіонів символізує населений пункт, що об'єднуються в громаду.

Нагадаємо, що у Славуті голосуванням мешканців міста обрали переможця конкурсу на розробку бренду громади.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"